O nas

Drewniany domek i oczko wodne
Witamy

Kilka słów o naszym gospodarstwie

Gospodarstwo położone jest w przysiółku Równie koło Brzozowa. To zaledwie 50 minut jazdy samochodem od Soliny. Gospodarstwo obejmuje 12ha terenu z dala od drogi głównej. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz doskonałe do organizowania imprez integracyjnych, spotkań autorskich, plenerów oraz wesel i szkoleń do 50 osób.

Mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu agroturystki, ponieważ robimy to od 15 lat. Nasze gospodarstwo zostało kilkukrotnie nagrodzone i wyróżnione jako Innowacje gospodarstwo agroturystyczne oraz najlepsze gospodarstwo w konkursie eko-agroturystycznym.

Mimo że gospodarstwo leży w spokojnej i cichej okolicy, to specjalnie dla naszych gości udostępniliśmy możliwość bezpłatnego korzystania z internetu. Około 1 km od Gospodarstwa znajduje się sklep spożywczy i przystanek PKS.

Nasze gospodarstwo w liczbach

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście czuli się swobodnie oraz bezpiecznie. Nasze doświadczenie oraz klienci, którzy odwiedzają nas regularnie, są najlepszym dowodem na jakość usług, które świadczymy.

15+

Lat doświadczenia

750+

Zadowolonych klientów

12+

Hektarów powierzchni

Czym możemy Cię zaskoczyć oprócz miłego wypoczynku

Gwarantujemy Ci piękną urokliwą Podkarpacką panoramę oraz tereny zieleni, lasów i pól uprawnych, ponieważ jesteśmy „Przedsionkiem Bieszczad”.

Wielką atrakcją dla najmłodszych jest obecność zwierząt w naszym gospodarstwie. Posiadamy lamy, daniele, osiołki, pawie, papugi, gołębie i rybki w oczku wodnym. Przebywając u nas, możesz skorzystać z ekologicznych warzyw wyprodukowanych w gospodarstwie i owoców prosto z sadu. Możemy także zaskoczyć Cię pysznym wiejskim jedzeniem, które jest przygotowywane z ekologicznych produktów wyhodowanych w naszym gospodarstwie. Możesz także przyjechać do nas ze swoim pupilem.