Dom z Duszą

Dom z Duszą

Dom do wynajęcia blisko Bieszczad

Dom z duszą to przedwojenny, drewniany i wyremontowany dom, który posiada swój specyficzny klimat. Otoczony jest starym sadem pełnym soczystych owoców. Dokoła jest pełno zieleni i kwiatów, co tworzy niepowtarzalną atmosferę ciszy i spokoju. Do dyspozycji mamy 5 pięknie umeblowanych i wygodnych pokoi.

Dom ma 2 kondygnacje, co daje nam 15 miejsc noclegowych. Posiada on również centralne ogrzewanie, więc możesz w czasie zimowym ciepło i przytulnie spędzić wolny czas.

Pokoje, kuchnia i łazienka na poddaszu

Mamy 2 pokoje – jeden 4-osobowy i drugi 5-osobowy. W domu znajduje się aneks kuchenny, który jest dobrze wyposażony oraz wspólna i przestronna łazienka. Goście również mogą korzystać z pokoju dziennego, w którym znajdują się pełne media. Do uzgodnienia istnieje możliwość zmiany ilości miejsc w pokojach.

Pokój dzienny i sauna

Parter obejmuje 3 pokoje (2-osobowe z łazienkami), hall, pokój dzienny z mediami oraz 2-osobową saunę. W pokojach 2-osobowych mamy wygodne, stylowe łoża małżeńskie. Całość pięknie się prezentuje i sprawia, że miło i przytulnie spędza się tu czas.

Na portalu meteor-turystyka.pl – pod naszą prezentacją – znaleźć można opinie naszych gości. 

Pokój z podwójnym łóżkiem wykończony drewnem

Galeria Domu z Duszą

Poniżej znajduje się kilka wybranych zdjęć z domu. Dużo więcej zdjęć znajduje się w galerii pełnej.